Локација: Хотелот се наоѓа во градот Родос, на 200м. од плажата Елли и 2км од плажата Иксиа. Сместување: Хотелот нуди сместување во двокреветни соби и соби наменети за фамилии со “bunk bed” (кревет на спрат), опремени со клима, балкон, мини фрижидер, ТВ, тоалет со туш, телефон. Услуга: “All Inclusive Light”, полн пансион + локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во период 21:30-23:00 часот. Хотелски содржини: Сеф (со доплата), лежалки и чадори покрај базенот (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно, достапен во лобито)

ПАКЕТ АРАНЖМАН ЗА ЛЕТО 2022

 14.07. | 7 AI од 529 €
 21.07. | 7 AI од 529 €
 28.07. | 7 AI од 537 €
 04.08. | 7 AI од 549 €
 11.08. | 7 AI од 549 €
 18.08. | 7 AI од 549 €

Вклучени услуги:

  • – Aвионски лет на релација Скопје-Атина-Родос-Атина-Скопје.
  • – Аеродромски такси.
  • – 7 All Inclusive услуга во хотел El Greco**.
  • – Групен трансфер на релација аеродром – хотел – аеродром
  • – Организација на патувањето.

Не се вклучени услуги

  • – Туристичка такса за престој, изнесува 1€ по соба/ден и се налатува директно во хотелот (на рецепција при пристигнување).
  • – Задолжително здравствено патничко осигурување.
  • – Останати индивидуални трошоци и факултативни екскурзии.

[contact-form-7 404 "Not Found"]