Хотелот Dolphin Beach е сместен на зелениот полуостров Касандра, во областа Посиди. Со поглед на планината Олимп и покрај кристално чистите води на Егејското Море, хотелот на своите гости им го нуди најтоплото гостопримство….

Хотелот Dolphin Beach нуди двокреветни, трокреветни соби и семејни соби. Сите соби се климатизирани, со сопствено купатило, ТВ, телефон и мини фрижидер. 

Хотелски содржини: ресторан, бар и надворешен базен. 

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

*Со доплата: сеф (на рецепција), Wifi  интернет на јавните површини ( најдобра конекција во лобито, во собите е слаб сигнал)

Услуга:  полупансион / се вклучено

Хотелот се наоѓа на плажа

Error: Contact form not found.