Cornelia Boutique & SPA нуди стилски спа услуги, само 200 метри од голф теренот во Разлог. Тука, гостите можат да изберат помеѓу студиа и апартмани. Сите единици се опремени со панорамски балкон со поглед на планината Пирин. Банско е на 10-минутно возење од самиот хотел.

Импресивен спектар на велнес услуги, во понудата вклучува парна бања, сауна, и салон за масажа. Затворениот базен е исполнет со минерална вода. За време на зимската сезона, бесплатен шатл од / до гондолата дневно по распоред.

На лице место ресторанот служи бугарски и меѓународни гурмански јадења.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цените е вклучено: интернет во главната зграда, употреба на внатрешен базен, сауна, парна бања, превоз до гондолата.

Промоциите и попустот Не се комбинираат.

Бебешко креветче бесплатно, на барање.

Доплати: 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН на ден по лице: 11еур возрасно лице, 6еур дете од 4-11,99год.

Новогодишна вечера незадолжителна – 60еур возрасен, 25еур дете од 6-11,99год.

Божиќна вечера незадолжителна – 20еур возрасен, 10еур дете од 6-11,99год

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевања

-Дете од 0-1,99год – не плаќа такси ниту услужна такса

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ.

[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]