Прекрасен хотел кој располага со базен, парна бања, фитнес центар, ресторан, лоциран на 100м од ски терените во Боровец

Опис на собите: вкупно 65 соби, опремени со: минибар, сеф, кабелска ТВ, телефон, интернет, бањa

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Во цената е вклучено: Појадок и вечера, употреба на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, ски бус, сеф и интернет, паркинг.

Попустот за рана резервација НЕ може да се комбинира со Промоциите.

Новогодишната вечера е зазолжителна – 80еур возрасен, дете од 4-11,99год – 35еур

Бебешко креветче – бесплатно

Политика на отказ: Доцен отказ – 1 ноќевање пенали, не појавување во хотел – 1 ноќевање пенали.

Доплати:

Задолжителна туристичка такса по 1еур на ден по лице, бебе до 1,99год – не плаќа

Задолжителна услужна такса по лице, еднократна за цел престој од 3еур, дете од 2-11,99год – 1,5еур