Сместен на 700 метри од градската плажа во Кушадаси, нуди ресторан, бесплатен интернет и климатизирани соби со сопствено купатило. Ladies Beach е на 2,3 километри од хотелот, додека тврдината е на 1,5 километри.

ЦЕНИ ЗА СЕЗОНА 2022

Терминитe објавени во табелата се однесуваат на ден на поаѓање (термин BUS) или ден на влез во објектите (термин check-in)  
– Цените се однесуваат на пакет аранжман по лице (10 ноќевања со превоз), при сместување на минимум две лица на соба.  
– Цените се изразени во EUR за уплата во денарска пртиввредност: 1 EUR = 62 MKD

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
– Попустите за деца и за трето лице, важат при сместување во соба со две возрасни лица

ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО:
– Превоз со туристички автобус на релација Скопје – Кушадаси – Скопје (поаѓање во 10:00 h , паркинг спроти хотел Holiday Inn)
– Сместување во хотел и услуга по избор од табелата,  на база 10 ноќевања
– Организација и реализација на аранжманот

ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
– Задолжителна полиса за патничко осигурување (препорачуваме – полиса без франшиза)

ЗАБЕЛЕШКИ: 
– За реализација на аранжманот, потребен е минимум од 40 патници
– За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ

[contact-form-7 404 "Not Found"]