Рафајловичи , Будва – Црна Гора – Бившото рибарско градче, сега веќе едно од најпопуларните туристички дестинации во Црна Гора , познато по најубавата плажа на Будванската ривиера. Уште во далечната 1936 год.плажата во Рафајловичи, долга околу 2000м. е прогласена за најубава природна плажа во Европа, а најзалужни за тоа признание се ситниот песок и кристално чистото море. Рафајливичи и Будва се поврзани и со шеталиште покрај море, патеката долга 3 км. ќе ве одведе до центарот на Будва.Апартманите и студиата се наоѓаат на само 50-100м. оддалеченост од плажа.Сите студиа и апартмани се комплетно опремени со: сопствено купатило, клима, тв со каблоска, wi-fi… Исхраната е во ресторан , во непосредна близина на сместувањето.

ЦЕНА ЗА ЛЕТО 2021 ЗА 7 ПОЛНИ И ПОЛУПАНСИОНИ

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќи / 8 дена на полу пансион или полн пансион.
  • Превозот не е вклучен во цената
  • Доплата за превоз 40€ – возрасни, 30€ – деца до 12 год, деца од 0 – 2 год. – Бесплатно
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Деца од 0 – 6 години – бесплатно, од 6 – 12 години – 50% од цената
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа на лице место
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]