Апартмани Агович се лоцирани во Улцињ во близина на Голема Плажа, оддалечени се од плажа околу 700м.

 • Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија. Сите се комплетно опремени со сопствено купатило, мини кујна, голем балкон, клима уред, ТВ и интернет.
 • Кујните се целосно опремени со садови (чаши, шољи, тањири, лажици и вилушки).

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

НАПОМЕНА:

 • – Цена за повратен билет за возрасен 40 евра
 • – Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот (багажот се остава на рецепцијата, предвидена за куфери)

ОПШТИ УСЛОВИ:

 • – За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување.
 • – Цените се дадени за наем на соба во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
 • – Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка  и онлајн уплата на нашата веб страна
 •  – Задолжително патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата (5 евра за целиот престој за лица до 65 години)  
 • – Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата
 • – За хигиената на собите се грижат гостите
 • – Сите настанати штети за време на престојот се на товар на патникот
 • – За ова патување потребен е валиден биометриски пасош или лична карта 
 • – Се патува преку Косово и Албанија
 • – Не е потребен PCR тест за влез во Црна Гора
 • – Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]