Сите сместувачки капацитети се наоѓаат  во центарот на островот Авша, на само 50 m.  од плажа. Располагаме со 1/2, 1/3 и 1/4 STD  комплетно опремени со: ТВ, кујна, тоалет, 24 часа топла вода, клима и WI- FI.

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 9 НОЌЕВАЊА

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени наем на студио, за 9 ноќи / 10 дена
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Check In – 14.00h, Check Out – 10.00h ( по локално време )
  • Цена за траект Текирдаг – Авша – Текирдаг – 12€ ( повратна карта )- се плаќа на лице место.
  • Автобуски превоз доплата:
  • 60€ – за возрасни ( повратна карта )
  • 45€ – за деца од 2-12 год.
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]