Апартхотел АСТЕРАС на околу 100 м. од плажа. Располага со 1/2, 1/3 (еден дупли и еден поединечен кревет и 1/2+2 студија (еден дупли и два поединечни кревети), ситеопремени со кујна, купатило, тв, тераси. Климата е вклучена во цената. 

ПРЕВОЗ:

Тргнување05:00 од Прилеп – Амудиа, 14.00 Амудиа – Прилеп. 

Цена за превоз: 1980 ден – повратен билет. Деца до 14 г.=1200 денари.

Напомена: 

  • Задолжително патничко здравствено осигурување (информации во агенција)
  • Менување на чаршави во собите е на секои 4 дена.
  • Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
  • За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
  • Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето во 13:00 ч. по локално време.
[contact-form-7 id="1325" title="Contact Form"]