Пријатно, тивко место на брегот на Егејското Море. 

Локација: се наоѓа на полуостровот Касандра, во местото Неа Скиони. 

Хотелски услуги: паркинг, интернет на јавни површини (најдобра конекција има во лобито, а во собите не е многу добра), теретана, базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар, мини маркет, одбојка на плажа. 

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

*со доплата: внатрешен базен, спа, сауна, дадилка (на барање), пинг-понг, тенис. 

Услуга: HB+, ALL. 

Тип на соби: вкупно 115 соби со поглед на море или кон планина. Собите се опремени со  клима уред, ТВ, телефон, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно), фрижидер, фен, убави постелнини, мермерна бања, балкон/тераса. За фамилиите постои можност за сместување во апартмани или меѓусебно поврзани соби. 

Плажа: 10м, песочна. 

[contact-form-7 404 "Not Found"]