Локација и опис: хотел Ал Маре е мал пријатен хотел сместен во околината на Полихроно. Идеалната локација на дофат на прекрасна плажа и опкружувањето со прекрасна борова шума го прават овој хотел идеално место за пријатен одмор. Хотелот се наоѓа на 1,5 км од Полихроно и 2 км од Криопиги. 

Сместување: хотелот располага со вкупно 33 соби опремени со балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ.

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ

Хотелски содржини: базен, бежичен интернет, паркинг, сеф, лежалки со конзумација на пијалок, детско игралиште, бар на плажа, ресторан, одбојка на плажа,  пинг-понг.   

Error: Contact form not found.