Вилата Клеа се наоѓа во Ксамил,  на 350 метри оддалеченост од плажата Bela Vista и 15 мин од центарот на градчето. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 сoби и 1/4+1 АПП сите комплетно опремени со сопствена кујна, купатило, ТВ, WI – FI, клима, балкон.

КООРДИНАТИ: 39.7637766142596, 19.999743054199687

Термин02.0609.0616.0623.0630.0607.0714.0721.0728.0704.0811.0818.0825.0801.0908.0915.0922.09
Ноќи77777777777777777
1/212913916919923927927927927927927924921916913912999
1/3139149179209249289289289289289289259229179149139109
1/4159169199229269309309309309309309279249199169159129


ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ ВО ЕВРА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕАЊА!
-10% ПОПУСТ НА СИТЕ ТЕРМИНИ ОД ТАБЕЛАТА (ПОПУСТОТ НЕ Е ПРЕСМЕТАН) ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА!

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
– Наем на студио за 7 ноќевања/8 дена


ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
– Автобуски превоз


ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ ЗА АЛБАНИЈА:
– Скопје (Дрводекор) – 50€
– Росоман (Црна Река – Сирково – трансфер до Скопје) – 55€
– Велес (кружен тек кај Коструницата – трансфер до Скопје) – 55€
– Штип (Нова Пошта – трансфер до Скопје) – 55€
– Куманово (Бензинска пупма Макпетрол – Трансфер до Скопје) – 55€
– Тетово (попатно) – 50€
– Гостивар (попатно – Бунар Петрол) – 50€
– Кичево (попатно – бензинска пумпа Power Petrol) – 50€
– Охрид (поаѓање од Подмоље – БесјаниПетрол) – 50€
– Струга (кружен тек – кај Нептун) – 50€
– За деца (02-11.99 год.) се одбива 10€ од цената за возрасен
– За билет во еден правец се одбива 10€
– Поаѓање од Скопје (ден претходно од термините во табелата) секој четврток во 22:00h, враќање од Ксамил секој петок во 14:00h
– Предвидено време за пристигнување во Скопје околу полноќ

ОПШТИ НАПОМЕНИ:
– За резервација задолжително е целосна уплата на аранжманот
– Цените се дадени во евра за наем на студио, а плаќањето е во денари (1 евро = 62 денари)
– Уплатата може да ја извршите директно во агенција, онлајн преку веб страната или на жиро сметка
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден во 09:00 ч. (багажот се остава на рецепција)
– Попустите не се комбинираат
– Во собите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
– За хигиената на собите се грижат самите гости
– Сите настанати штети за време на престојот се на терет на патникот
– За ова патување потребен е валиден биометриски пасош или лична карта
– Се патува преку граничен премин Ќафасан
– За оваа понуда важат општите услови за патување

[contact-form-7 404 "Not Found"]