Вила Христо се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв и втор кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима,WI-FI .

Климата е вклучена во цената***

15% попуст за резервација и целосна уплата до 31.01.2022
10% попуст за резервација и целосна уплата до 31.03.2022
5% попуст за резервација и целосна уплата до 30.05.2022

ВИЛА ХРИСТО
ТерминНоќевања1/3  студио1/3+1 студио
17.06 – 24.067219249
24.06 – 01.077229279
01.07 – 08.077289319
08.07 – 15.077289319
15.07 – 22.077299329
22.07 – 29.077299329
29.07 – 05.087299329
05.08 – 12.087299329
12.08 – 19.087299329
19.08 – 26.087279319
26.08 – 02.097249289
02.09 – 09.097209249
09.09 – 16.097189209
16.09 – 23.097189209
23.09 – 30.097179199

Цените се за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања.


 НАПОМЕНИ:
– За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;
– Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет;
– Климата е вклучена во цената;
– Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 08:00 часот по локално време;
– За хигиената на собите се грижат гостите;
– За промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.


ПОПУСТИ:
– За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман;
– Не е дозволено комбинирање на попустот за рана уплата со другите попусти!


ПЛАЌАЊЕ:
–  Плаќањето е во денари по курс 1 евро – 62мкд;
–  Уплата при резервација 50% од вкупната сума, доплатата минимум 10 дена пред поаѓање;
–  За раните попусти уплатата треба да се плати вкупната сума до одредениот датум.


 Агенцијата како оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

ПРЕВОЗ:

ИНФОРМАЦИИТЕ ЌЕ БИДАТ ОБЈАВЕНИ ПРЕД ПОЧЕТОКОТ НА ЛЕТНАТА СЕЗОНА!

За овој аранжман важат општите услови на СКТМ 

[contact-form-7 404 "Not Found"]