Нова Година

  1. Home
  2. Нова Година
Filter
Filter × Close

Белград & Нови Сад - Нова Година

0.0

БЕЛГРАД НОВИ САД – СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ 31.12.22 Поаѓање за Белград од Прилеп во 00.30 ч. Патот

Location: Belgrade, Serbia

Каиро & Хургада - Нова Година

0.0

Ден 1 Состанок на аеродромот во Софија, терминал 2 за директен чартер лет до Каиро управуван од

Location: Hurghada, Egypt

Hotel Banjica 3* - Сокобања

0.0

НОВОГОДИШЕН АРАНЖМАН 31.12.2022 - 02.01.2023 Аранжман со 2 полни пансиони = 165 € по

Location: Banjica, 217, Sokobanja, Serbia

Villa Ivanović - Копаоник

0.0

Вила

ИВАНОВИЌ –

БРЗЕЌЕ Се наоѓа на 1100 м.н.висина, на 350 м. од

Location: Villa Ivanović B&B, Kopaonik, Serbia

Сплит & Дубровник - Нова Година

0.0

Нова 2023 година во– СПЛИТ – ДУБРОВНИК – ШИБЕНИК – ТРОГИР – МАКАРСКА – ОМИШ 1 ден 30.12.2022<br

Location: Split, Croatia

Дворците на Баварија - Нова Година

0.0

Патувањето во Баварија вклучува обиколки на замоците на Кралот Лудвиг II.

Замоците во

Location: Nürnberg, Germany

Златибор (3 ноќевања) - Нова Година

0.0

ЗЛАТИБОР (Со посета на Сирогојно, Ел Пасо, Дрвенград,Врњачка Бања) Прв ден:
<br

Location: Zlatibor, Serbia

Будва - Нова Година

0.0

  Будва - Острог - Дубровник 1 ден 30.12: Прилеп - БудваПоаѓање во 20ч. од паркингот на х.

Location: Herceg Novi, Montenegro

Атина - Нова Година

0.0

Нова 2023 година во АТИНА Сунион – Пиреа

– Микена –

Пелопонез 1 ден<br

Location: Athens, Greece

Krakow - Нова Година

0.0

Краков е еден од најстарите градови во Полска, со над илјадагодишна историја, со големо културно и

Location: Kraków, Poland