Издвојуваме!

Ова се нашите актуелни понуди, проверете!

ПРВ ДЕН 01.05.2021 (Сабота)

СКОПЈЕ – ПРОЛОМ БАЊА Состанок на групата во 05.00часот

Location: Prolom banja, Prolom, Serbia

На само 250 метри од плажата се наоѓа Хотел Бабовиќ кој располага со модерно опремени трокреветни

Location: Hotel Vila Babović, Čanj, Montenegro

ВИЛА ЕЛВИРА

се наоѓа на 120 метри од плажа. Расоплага со двокреветни, трокреветни и

Location: Cannot determine address at this location.

АММОС АПАРТМАНИ - КАЛИТЕА Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во

Location: Ammos Apartments, Eparchiaki Odos Paliouriou-Afitou, Kallithea, Greece

Вилата се наоѓа на околу 150 метри од плажата во Неи Пори. Има мал двор со зеленило и истата е

Location: Cannot determine address at this location.

Вила ”ШИШЕВИЌ”- на околу 100м од Словенска плажа, на идеална местоположба:1/2,1/2+1 (еден дупли +

Location: Cannot determine address at this location.

Локација : Дурачка Река, на 3 км од Крива Паланка Незаборавно уживање во прекрасна природа, двор

Новини

Номад Пишуванки