Издвојуваме!

Ова се нашите актуелни понуди, проверете!

Хотелот се наоѓа во срцето на Банско, во самиот центар, и на 1600 м од ски лифтот. Во собите: два

Location: Park Hotel Gardenia, ulitsa "Tsar Simeon", Bansko, Bulgaria

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цената вклучува: Сместување на база Полупансион(појадок и вечера-шведска

Location: Hotel Angella Kopaonik, Kopaonik, Serbia

Хотелот Евелина 4* се наоѓа во Банско, на западниот брег од реката Глазне на 100 метри од центарот

Location: Hotel Evelina Palace, ulitsa "Ikonom K. Chuchulayn", Bansko, Bulgaria

Локација : 350 м од жичарницата Хотел со стандарден квалитет, еден од најбараните во зимскиот

Location: Bansko, BulgariaХотелот Малина се наоѓа во близина

на вилите Малина и ски-лифтовите <br

Location: Bulgaria, Pamporovo, Malina Residence

Нова Година во Виена 30.12.2021-03.01.2022 Виена е една од најстарите метрополи во срцето на

Location: Vienna, Austria

Мал и интимен хотел, лоциран во центарот на Банско, на помалку од 500 м. од жичарницата.

Location: Hotel "Grami", ул. „Васил Друмев, Bansko, Bulgaria

Новини

Номад Пишуванки