Нови Понуди!

Aurora Resort & Spa 5* - Берово

Location: Aurora Resort & Spa, Berovsko Lake-Ablanica-Berovo, Berovo, North Macedonia

Hotel Manastir 4* - Берово

Location: Hotel Manastir Berovo, Berovo, North Macedonia

Издвојуваме!

Ова се нашите актуелни понуди, проверете!

Хотелот е лоциран 200м од центарот на Боровец и 150м од почетната станица на гондола

Location: Hotel Iceberg, Hotel Iceberg, Borovets, Bulgaria

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Дете до 3.99 год. – бесплатно Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло –

Location: Velingrad, Bulgaria

Во срцето на Горна Река, меѓу високите Кораб, Шара и Бистра, кај многуте расфрлени планински рекички

Location: Комплекс Кораб Трница, Trnica, North Macedonia

ЦЕНИ НА БАРАЊЕ Цената вклучува: Сместување на база Полупансион(појадок и вечера-шведска

Location: Hotel Angella Kopaonik, Kopaonik, Serbia

НОЕМВРИво БАРСЕЛОНА4 дена/3 ноќевања

Индивидуална авионска

Location: Barcelona, Spain

Хотел Олга Дедијер 2* Хотелот е лоциран на Копаоник на 1700 метри надморска височина и на 700

Хотел: Хотелот се наоѓа на 10км од Банско и 2 км од Разлог. Нуди голем избор на комфорни соби,

Location: Katarino SPA Hotel, Bulgaria

Новини

Номад Пишуванки